advertise

درباره نوتریشا

نوش دارو قبل از مرگ سهراب

تغذیه و رژیم غذایی نقشی غیر قابل انکار در سلامت افراد دارد و پیشوای ما فرمود منشا همه بیماری ها معده است. با گسترش روز افزون استفاده از فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و وبسایت های مختلف، شاهد رشد بسیار زیاد مطالب غیر عملی و ناصحیح هستیم که صرفا جنبه تبلیغاتی دارند و هیچگونه شواهد علمی مبنی بر صحت و اثربخشی آنها وجود ندارد. متاسفانه عدم وجود قانون مناسب برای برخورد با افرادی که بدون داشتن صلاحیت اقدام به ارائه اطلاعات پزشکی غلط میکنند باعث شده که این افراد با خیال راحت و بدون نگرانی نسبت به انتشار اطلاعات غلط و سوءاستفاده از اعتماد مردم به فعالیت بپردازند. در بهترین حالت ضرری که این افراد به سلامت فرد وارد میکنند از دست رفتن زمان و اعتماد به علم پزشکی است. اما اعتماد به این افراد میتواند عواقب شدید تری چون از دست رفتن سلامت داشته باشد و حتی به قیمت جان فرد تمام شود.
از این رو ما نهایت سعی خود را انجام دادیم که در این فضای غبار آلود اطلاعات صحیح را در حیطه علوم تغذیه و رژیم درمانی بر اساس آخرین متون و منابع علمی در اختیار عموم مردم قرار دهیم. امید است که تلاش ما مثمر ثمر واقع شده و حتی اگر یک نفر هم در این بین با استفاده از اطلاعات ارائه شده به سمت زندگی سالم پیش رود و اندکی از درد و رنج او کاسته شود ما نتیجه تلاش های خود را دیده ایم. همانطور که ذات مقدسش فرمود اگر کسی زندگی یک نفر را نجات دهد، گویی زندگی همه مردم را نجات داده است.

ما در تیم نوتریشا سعی را بر این داشتیم که با استفاده از انرژی نیروهای جوان و دانش متخصصین با تجربه در حیطه های مختلف علوم پزشکی و تربیت بدنی جدیدترین و به روز ترین اطلاعات علمی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم. کلیه مطالب ارائه شده در وبسایت نوتریشا مبتنی بر شواهد علمی و تجربه کاری در بالین است و به شما این اطمینان داده میشود که همواره اصول خود مبنی بر دوری از شبه علم و علوم زرد را حفظ خواهیم کرد.

اعضای تیم نوتریشا

محمدحسن میعادفر

کارشناس تغذیه و رژیم درمانی

دکتر مهران نوری

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

هانیه حسین هاشمی

کارشناس تغذیه و کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی

بهنام نوری

کارشناس تغذیه و رژیم درمانی

وحید صنعتی

کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی

فاطمه باقرزاده

کارشناس تغذیه و رژیم درمانی

محمدرضا باقری

مربی رسمی فدراسیون بدنسازی و فیتنس

ارائه خدمات در نوتریشا همواره بر این چهار اصل برقرار است و سعی ما بر این بوده که بر این اصول پایبند باشیم. امید است که نقشی هرچند کوچک در ارتقای سلامت مردم ایران عزیزمان داشته باشیم.

اصلاح عادت های غذایی غلط اولین اصل ماست. ما اینجا بر این نیستیم که صرفا یک رژیم غذایی آنلاین به شما بدهیم. ما اینجا هستیم که عادت های غذایی غلط شما را اصلاح کرده و خود شما به تدریج بتوانید انتخاب های صحیح و اشتباه را درک کرده و به سمت عادت های غذایی صحیح پیش بروید.

قرار ما بر این است که همواره مثل یک دوست در کنار شما باشیم و در انتخاب بهترین راه و مناسب ترین رژیم غذایی صادقانه نکات مثبت و منفی آن را به شما گوشزد کنیم و سلامت شما را همواره در اولویت خود قرار دهیم.

ما بر این هستیم که شما قبل از دریافت رژیم آنلاین بتوانید با مشاورین تغذیه ما صحبت کرده و تنها در صورت نیاز رژیم غذایی دریافت کنید. چه بسا برخی از افراد اصلا نیازی به رژیم غذایی خاصی نداشته باشند و تنها با چند توصیه ساده بتوانند مشکل خود را با برنامه غذایی خود برطرف کنند.

تا حد امکان بتوانیم با ارائه اطلاعات تغذیه ای صحیح و ابهام زدایی از باورهای اشتباه، نقشی در بهبود وضعیت تغذیه ای جامعه و پیشگیری از بیماری های مزمن مختلف که ناشی از تغذیه نامناسب است داشته باشیم.