advertise

چطور از نوتریشا رژیم آنلاین بگیریم؟

۱. ثبت نام اولیه رژیم آنلاین

در این مرحله شما اطلاعات اولیه را وارد کرده و ثبت نام خود را برای دریافت رژیم غذایی آنلاین انجام می‌دهید. لازم به ذکر است که در مورد برخی افراد اطلاعات تکمیلی و کامل‌تری برای تنظیم رژیم غذایی مورد نیاز است که با توجه به تنوع مراجعین نمیتوان همه آن اطلاعات را در یک فرم خلاصه کرد؛ به همین دلیل پس از ثبت اطلاعات اولیه از طریق راه ارتباطی مورد نظرتان، با شما ارتباط خواهیم گرفت و اطلاعات تکمیلی‌تر مثل برگه‌های آزمایش، آنالیز بدن و یا سایر اطلاعات ضروری را از شما دریافت خواهیم کرد تا رژیم غذایی آنلاین شما به بهترین نحو و متناسب با شرایط خاص شما تنظیم گردد.

۲. تنظیم رژیم آنلاین

پس از ثبت نام اولیه در فرم رژیم غذایی آنلاین و دریافت اطلاعات تکمیلی از شما توسط همکاران ما، اطلاعات کامل شما برای متخصصین تغذیه نوتریشا ارسال خواهد شد تا رژیم آنلاین شما با توجه به شرایط تنظیم و ارسال گردد. این مرحله از دریافت رژیم غذایی با توجه به اختصاصی بودن برنامه غذایی شما کمی زمان بر خواهد بود و تنظیم برنامه غذایی شما با توجه به نوع رژیم غذایی درخواستی بین ۲۴ الی ۷۲ ساعت کاری زمان خواهد برد که این مسئله به جهت افزایش دقت عمل در تنظیم رژیم غذایی آنلاین شما میباشد.

۳. ارسال رژیم غذایی برای شما

پس از تنظیم رژیم غذایی، برنامه غذایی شما به صورت فایل PDF برای شما ارسال خواهد شد و شما فرصت دارید که رژیم غذایی خود را مطالعه کنید و در صورتی که با هر قسمت از رژیم غذایی آنلاین خود مشکل داشتید، با پشتیبان خود مطرح کرده تا قسمت مورد نظر از برنامه غذایی شما تغییر کرده و کاملاً متناسب و منطبق با شرایط شما باشد تا در اجرای رژیم غذایی خود هیچگونه مشکلی نداشته باشید. 

۴. پشتیبانی و پیگیری رژیم آنلاین

در نهایت پس از تأیید نهایی رژیم غذایی آنلاین توسط شما، برنامه غذایی خود را آغاز کرده و در کنار هم به سمت هدف پیش میرویم. در این مرحله هرگونه سؤال یا مشکلی در روند اجرای رژیم آنلاین خود داشتید و یا احساس کردید به مشاوره تکمیلی نیاز دارید، همکاران ما در کنار شما خواهند بود و شما را راهنمایی خواهند کرد. علاوه بر این در صورت تمایل می‌توانید درخواست پیگیری از جانب ما داشته باشید تا به طور منظم روند انجام برنامه توسط همکاران ما پیگیری شده تا در نهایت به نتیجه مطلوب و مد نظر برسیم.

۵. همراه شما حتی بعد از اتمام برنامه غذایی

پس از پایان دوره رژیم غذایی آنلاین، ما در کنار شما خواهیم بود تا تغییر سبک غذایی خود را حفظ کرده و نتیجه‌ای پایدار کسب کنید. در این بازه هر سؤالی در زمینه تغذیه و رژیم غذایی یا در خصوص شرایط و وضعیت خود داشته باشید همکاران ما پاسخگوی شما خواهند بود و پس از پایان دوره رژیم آنلاین ارتباط ما کماکان پابرجا باقی خواهد ماند.

اگه به دنبال رژیم غذایی هستی

برنامه غذایی خودت رو از متخصصین تغذیه مجرب نوتریشا دریافت کن